You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

День відкритих дверей в Управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області

30.03.2017

Управління пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку щоденно приймає більше сотні громадян, які звертаються до установи з актуальних для них питань. Але для більш детального ознайомлення з роботою управління запроваджено проведення «Днів відкритих дверей», коли кожен охочий має можливість прийти до будь-якого відділу та отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення або пораду від спеціаліста.

Такий захід було проведено 29 березня 2017 року. Протягом дня спеціалістами  управління прийнято 274 осіб. Здебільшого це пенсіонери, але з питаннями звернулись також громадяни не пенсійного віку – страхувальники та застраховані особи, працівники кадрових служб підприємств міста, безробітні особи, які перебувають на обліку в міському Центрі зайнятості. Кожному відвідувачу було приділено максимальну увагу та надано умови для якнайшвидшого вирішення питання.

Фахівці управління надали консультації з питаннями умов та права виходу на пенсію, можливості здійснення перерахунку пенсій з урахуванням актуальних змін у пенсійному законодавстві. Відвідувачів цікавили питання участі у накопичувальній системі пенсійного страхування, тому спеціалісти управління детально розповіли про очікувані переваги від запровадження цього рівня пенсійної системи.

Громадяни з зацікавленістю ознайомились із сучасними інформаційними технологіями, які впроваджуються в Пенсійному фонді, легкою реєстрацією та зручним користуванням Веб-порталом ПФУ, можливістю поставити питання через сучасні засоби інтернет ресурсу – Skype-зв’язком, або через постійно діючі телефонні «гарячі» лінії управління.

Спеціально для цього Дня спеціалістами управління підготовлено інформаційні наочні матеріали – відвідувачам роздані буклети з актуальних тем. Всього розповсюджено 154 буклети. З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Фонду запропонували відвідувачам ознайомитись з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» та щомісячним журналом «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Завдяки проведеному заходу відвідувачі не тільки отримали можливість вирішення питання, але й залишили рекомендації та побажання щодо подальшої роботи управління.