You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

День Святого Валентина — одне із тих свят, без яких життя було б бідніше

15.02.2016

Існує безліч свят, котрі змушують нас посміхатись, радіти та веселитись. Ми любимо святкувати, а ще й коли це свято приносить нам стільки задоволення - неможливо його оминути. Зараз ми говоримо про свято, котре лише нещодавно набуло популярності в нашій країні — День святого Валентина або День закоханих.

Не оминуло це свято й управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьк. За сприянням начальника управління Бєлікової О.С. та профспілкового комітету були запрошені викладачі та студенти Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф'єва.

Колектив управління бурхливими оваціями зустрічали кожного виконавця – гарні слова, мистецтво поєднали цього дня усіх. Пісні про кохання, що виконували студенти, вдало доповнювали інструментальні номери.

Від святкового концерту всі отримали масу позитивних емоцій та були в захваті від тієї атмосфери свята, яку змогли створити учасники концерту.

День Святого Валентина — одне із тих свят, без яких життя було б бідніше. Так хай же в наші серця, в наші родини це свято принесе щирі та світлі почуття, розуміння та любов до рідних, близьких, друзів. Будьте кохані і щасливі!