You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Черговий урок проведено в «Школі майбутнього пенсіонера».

01.06.2017

30 травня 2017 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації УПФУ в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела заплановане заняття в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера». У заході взяли участь 4 майбутні пенсіонери.

Цього разу було розкрито питання накопичувальної системи пенсійного страхування. Присутнім розповіли про умови участі, переваги та перспективи накопичувальної системи.

Людмила Шуліка звернула увагу відвідувачів, що завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, які бракують, ще до настання права на пенсію.

Присутнім роз’яснено, що чим більше страховий стаж та офіційна заробітна плата, тим буде вищий розмір майбутньої пенсії. Звернуто увагу на актуальну тему «Легалізація заробітної плати», оскільки її вирішення надасть додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду, вказано на необхідність легального оформлення трудових відносин.

Відвідувачі охоче погодились зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою подальшого користування сучасними електронними сервісами. Присутні змогли познайомитись з програмою «Пенсійний калькулятор», та самостійно внести необхідні дані й провести попередній розрахунок майбутньої пенсії.