You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

29.12.2016 Працівники УПФУ в м.Сєвєродонецьку взяли участь у проведенні лекції для безробітних в Сєвєродонецькому центрі зайнятості.

29.12.2016

29 грудня 2016 року в Сєвєродонецькому Центрі зайнятості пройшов інформаційний захід «Презентація роботодавця» для безробітних громадян. Мета заходу – взаємодія з роботодавцями міста, налагодження соціального партнерства. «Презентація роботодавця» сприяє прямому контакту тих хто пропонує роботу та тих хто її шукає.

В рамках проведення даного заходу начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем УПФУ в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела лекцію для безробітних. Присутнім було роз’яснено переваги офіційного працевлаштування для забезпечення соціальних гарантій зараз та гідних пенсій в майбутньому. Детально акцентовано увагу на неприпустимості одержання заробітної плати «в конвертах» та негативних наслідках тіньової заробітної плати для соціального захисту застрахованих осіб в таких випадках.

Для контролю за повнотою та достовірністю відображення власних персоніфікованих даних всім присутнім було запропоновано реєстрацію на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України, як зручну та сучасну форму електронних послуг. Працівники управління вказали, що завдяки електронним послугам Веб-порталу кожен має можливість отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку та здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права.

Окремо увагу присутніх було зосереджено на основних пріоритетах діяльності Пенсійного фонду України у 2017 році. Зокрема, забезпеченні стабільної роботи пенсійної системи, покращенні якості обслуговування громадян, розвитку інформаційних ресурсів Пенсійного фонду, прозорості, відкритості та підвищенні рівня довіри населення до органів Фонду.

По закінченню заходу присутнім надано вичерпні та змістовні відповіді.