You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

28.03.2017 В УПФУ в м.Сєвєродонецьку проведено «Школу майбутнього пенсіонера»

30.03.2017

28 березня 2017 року начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем УПФУ в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела заплановане заняття в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера». Цього разу у заході взяли участь 3 майбутніх пенсіонера – жінки віком старше 57 років.

Людмила Шуліка звернула увагу відвідувачів, що головне завдання «Школи майбутнього пенсіонера» – це роз’яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок. Завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, які бракують, ще до настання права на пенсію.

Присутнім роз’яснено, що чим більше страховий стаж та офіційна заробітна плата, тим буде вищий розмір майбутньої пенсії. Звернуто увагу на актуальну тему «Легалізація заробітної плати», оскільки її вирішення надасть додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду, вказано на необхідність легального оформлення трудових відносин.

Відвідувачам рекомендовано зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України та користуватись сучасними електронними сервісами. Присутні змогли познайомитись з програмою «Пенсійний калькулятор», та самостійно внести необхідні дані й провести попередній розрахунок майбутньої пенсії.

Майбутні пенсіонери подякували за чіткі роз’яснення на актуальні для них питання, а також за ввічливу та приємну розмову.