You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

26.06.2017 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

30.06.2017

26 червня 2017 року першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Людмилою Кулішовою, відповідно до затвердженого в управлінні графіку, проведено виїзний прийом в смт. Борівське.

На прийом звернулось 4 особи пенсійного віку.

Головне питання, з яким звернулись громадяни на прийом, було присвячено підвищенню пенсій, яке анонсовано в Пенсійному фонді України на жовтень 2017 року. Людмила Кулішова пояснила які будуть умови перегляду та «осучаснення пенсій», яких категорій пенсіонерів стосуватиметься підвищення розміру пенсій.

Протягом прийому також було приділено увагу агентському пункту з надання пенсійних послуг, який було відкрито напередодні в селищній міській раді смт. Борівське. Кожному з присутніх Людмила Кулішова детально розповіла про переваги, які тепер мають місцеві мешканці щодо отримання роз'яснень з пенсійних питань, які саме послуги надаватимуться в агентському пункту, а також ознайомила з подальшим графіком роботи.

Також серед присутніх на прийомі проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо популяризації офіційного веб-сайту управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку та передплати профільної газети «Пенсійний кур’єр».