You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

25.11.2016 Нові форми спілкування

25.11.2016

Завдяки впровадженню сучасних електронних засобів зв’язку, а саме  „Skype”, в управлінні  Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області 24 листопада 2016 року відбувся відеозв’язок між спеціалістами управління та трудовим колективом Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем  управління Людмила Шуліка звернула увагу присутніх, що одним із основних завдань Пенсійного фонду України є забезпечення європейських стандартів функціонування та надання послуг, підвищення прозорості своєї діяльності та поліпшення якості обслуговування громадян.

Вона розповіла про можливості одержання електронних послуг засобами Веб-порталу, порядок реєстрації на ньому та можливість здійснення постійного контролю за даними, які впливають на пенсійні права застрахованих осіб.

Мешканцям міста Сєвєродонецька при виникненні в них питань, що адмініструються управлінням Пенсійного фонду України не обов'язково кожного разу відвідувати управління, адже можна отримати відповідь дистанційно, сидячи вдома за комп'ютером. Завдяки електронному порталу можна здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію та звертатися за одержанням послуг (при наявності ЕЦП).   

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог по захисту персональних даних.   

Веб-портал, який цілодобово доступний за адресою: http:\\www.portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України.        

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталія Хохлова  відповіла на питання щодо призначення пенсій за вислугу років, пенсії науковим працівникам, виготовлення електронних пенсійних посвідчень.

Колектив інституту був вдячний за надані повні та кваліфіковані відповіді.