You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

24.02.2017 ЗУСТРІЧІ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

27.02.2017

24 лютого 2017 року спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведені щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян-пенсіонерів. Цього тижня з запитом про проведення зустрічі за місцем проживання звернулось 8 осіб: пенсіонери за віком – Кожемякіна Г.М. (81 рік), Лисенко Т.М. (66 років), Лисенко В.І. (65 років),

Козловські З.І. (90 років), Колесник М.З. (86 років), Зонов П.Г. (81 рік); пенсіонери по інвалідності 2 групи – Тарасенко П.О. (51 рік), Селіхова Л.О. (50 років).

Чотири пенсіонери звернулись з запитом про надання довідки про розмір пенсії. Спеціалісти управління надали довідки за необхідний період та надали додаткові роз’яснення щодо підвищення розміру пенсії у 2017 році.

Троє пенсіонерів є внутрішньо переміщеними особами. Вони перебувають на обліку в УПФУ в м. Сєвєродонецьку та звернулись з метою поновлення виплати пенсії та оформлення електронного пенсійного посвідчення. Спеціалісти управління надали роз’яснення щодо майбутньої виплати пенсії, сутності банківських карток, які разом з цим є електронними пенсійними посвідченнями, прийняли та відсканували відповідний пакет документів та фото. Додатково повідомили про умови отримання нових карток та їх користування.

Один пенсіонер надав документи для первинного оформлення пенсії по інвалідності. Спеціалісти управління прийняли заяву та  необхідний пакет документів. Всі документи перевірено та відскановано.

Громадяни отримали вичерпні відповіді на додаткові запитання. Від фотозйомки відмовились.