You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

23.03.2018 Прийом громадян в агентських пунктах надання послуг

26.03.2018

23 березня 2018 року спеціалісти відділу обслуговування громадян вже традиційно провели щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян та в агентському пункті у смт. Сиротине.

Цього тижня з запитом про проведення зустрічі за місцем проживання звернулось 6 осіб, серед яких пенсіонери за віком, та по інвалідності. Питання з якими звернулись пенсіонери були пов’язані з отриманням довідки про розмір пенсії, зміною способу виплати пенсії та перерахунком пенсій. Спеціалісти управління, які виїхали на прийом до пенсіонерів, детально надали відповіді на запитання, прийняли всі необхідні пакети документів та заяви.

Відповідно до затвердженого графіка, проведено прийом громадян в агентському пункті у смт. Сиротине. Цієї п’ятниці до агентського пункту звернулись 4 громадянина. Переважна кількість питань стосувалась перерахунку пенсій та підвищення розміру пенсійних виплат.

Громадяни зазначили, що така форма роботи зі спеціалістами є дуже зручною для них, оскільки надає можливість отримати кваліфіковані роз’яснення, відповіді та консультації з пенсійних питань, при цьому не звертаючись до управління Пенсійного фонду.