You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

23 червня 2017 року в місті Сєвєродонецьку запрацював агентський пункт з надання пенсійних послуг.

23.06.2017

23 червня 2017 року у смт. Борівське, яке адміністративно підпорядковано місту Сєвєродонецьк, відбулось відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг громадянам. Такий захід є одним з головних кроків впровадження важливого для реформування нашої країни документу «Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року».

На відкритті агентського пункту з надання пенсійних послуг були присутні начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в м.Сєвєродонецьку Луганської області Людмила Кулішова. Перший прийом громадян провела заступник начальника відділу обслуговування громадян Інна Зінченко.

Агентський пункт відкрито в адміністративному центрі Борівської селищної ради. Створене робоче місце надало можливість наблизити надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів. Метою такого заходу стало забезпечення ефективного прийому та обслуговування громадян, враховуючи потребу населення.

На сьогодні у смт. Борівське проживають близько двох тисяч пенсіонерів. Прийом громадян буде відбуватись щотижнево, відповідно до затвердженого графіку. Передбачається, що спеціаліст Управління у затверджені дні, відповідно до розробленого графіка, приїжджає до сільської ради, а пенсіонери, ті що мешкають у цьому селищі або в окрузі, мають можливість звернутись до спеціаліста з хвилюючого або проблемного питання. Окрім консультації планується надання таких послуг як: попередня оцінка правомірності документів для первинного призначення пенсій, отримання довідки про розмір пенсії, написання заяви на перерахунок, замовлення картки сплати соціальних внесків.

Перші відвідувачі агентського пункту отримали консультації та роз’яснення з хвилюючих їх питань та з вдячністю відмітили, що такий віддалений прийом дуже зручний і буде користуватись попитом серед місцевого населення.