You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

22.03.2017 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

24.03.2017

22 березня 2017 року відповідно до затвердженого графіка особистого виїзного прийому громадян керівництвом управління начальник юридичного відділу Наталія Рисухіна взяла участь у виїзному прийомі у Борівській селищній раді.

На прийом звернулось 5 осіб

Питання громадян стосувались можливості проведення перерахунку пенсій. Три пенсіонера отримують пенсію за віком, два пенсіонера отримують пенсію по інвалідності. Начальник юридичного відділу надала розяснення щодо особливостей перерахунку з кожного виду пенсії та зазначила, які документи необхідно надати.

Пенсіонери також отримали відповіді щодо визначення права на пенсію. Присутнім було роз’яснено вимоги щодо стажу, який буде враховано при нарахуванні пенсії, та необхідність перевірки правильності сплати страхових внесків.

Наталія Рисухіна ознайомила присутніх з метою та основними напрямками реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року в розрізі впровадження європейських стандартів функціонування та надання послуг громадянам в органах Пенсійного фонду. Також серед присутніх на прийомі проведено роз’яснювальну роботу щодо популяризації друкованих видань «Вісник Пенсійного фонду» та газети «Пенсійний кур’єр».