You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

21.12.2017 До уваги громадян!

21.12.2017

Управління  ПФУ в м. Сєвєродонецьку запрошує Вас зареєструватися  на Веб-порталі, який цілодобово доступний за адресою: http:\\www.portal.pfu.gov.ua 

Для реєстрації на ВЕБ-порталі необхідно особисто отримати в будь-якому органі Пенсійного фонду код доступу, або скористатися ключами ЕЦП органів ДФС, органів юстиції чи Приватбанку (з детальним переліком можна ознайомитися без реєстрації).

Переглядаючи свої персональні дані в особистому кабінеті Ви зможете самостійно контролювати нараховану Вам заробітну плату та страховий стаж для майбутньої пенсії та інших страхових виплат.

Для заповнення декларації про майновий стан (актуально для державних службовців та ін.) інформація буде корисною за умови відсутності у календарному році перехідних лікарняних або відпусток.

Якщо у Вас виникли питання щодо коректності наявної інформації чи відсутності необхідних даних спеціалісти УПФУ в м. Сєвєродонецьку допоможуть розібратися в ситуації та нададуть свої рекомендації за телефонами 4-24-76 та 70-28-99 з 8-00 до 16-00 (з 12-00 до 12-45 перерва).

Нагадуємо, що наявність коректної та повної інформації в Державному реєстрі застрахованих осіб наша спільна справа.