You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

21 грудня – День Пенсійного фонду України

20.12.2016

Пенсійний фонд України є одним із провідних центральних органів виконавчої влади держави, який здійснює багатогранну діяльність щодо пенсійного забезпечення громадян України. Сьогодні головне завдання кожного управління Пенсійного фонду України – це надання послуг населенню в рамках реалізації соціальної програми країни.

Від кількості, рівня, якості, швидкості, своєчасності послуг, які отримують громадяни, звертаючись за вирішенням свого питання до органів пенсійного забезпечення, залежить результат виконання своєї мети та призначення всієї структури Пенсійного фонду в цілому.

Робота управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій, поліпшення обслуговування громадян, збільшення власних надходжень, вдосконалення взаємодії з органами ДФС по забезпеченню надходження коштів від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, реалізацію запланованих заходів.

За останні декілька років стрімко зростає кількість громадян, які звертаються за консультаціями до управління, постійно збільшується загальна цифра пенсіонерів, які перебувають на обліку, а при цьому, відповідно, зростає й обсяг роботи, навантаження, труднощів, які спеціалісти управління кваліфіковано, стримано та відповідально долають.

Спеціалісти УПФУ в м.Сєвєродонецьку кожен день працюють над покращенням та вдосконаленням своєї діяльності, знаходять шляхи вирішення щоденних питань, швидко адаптуються в умовах нових змін у роботі з кожного напряму діяльності. Мета кожного фахівця – якісне та вчасне виконання свого завдання, створення сприятливих умов для відвідування управління для кожного громадянина.

За роки своєї плідної роботи колектив управління здобув довіру й авторитет у населення міста, як громадян пенсійного віку, так і установ, організацій, приватних осіб, страхувальників. У вкрай непрості останні два роки працівники управління змогли на вищому якісному рівні обслуговування організувати роботу з внутрішньо переміщеними особами, продемонстрували надзвичайну відповідальність, розуміння та підтримку.

У 2016 році в управлінні зроблено впевнені кроки до запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи. Головною метою її створення є запровадження автоматизованої обробки даних та документів із забезпеченням максимального доступу громадян до послуг, які надає Пенсійний фонд, незалежно від їхнього проживання.

Перед працівниками управління поставленні великі і складні завдання на найближче майбутнє, серед яких, зокрема, впровадження змін до пенсійного законодавства, втілення в життя Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року в розрізі впровадження європейських стандартів функціонування та надання послуг громадянам в органах Пенсійного фонду, підготовка до майбутнього впровадження накопичувального рівня пенсійної системи.

Основні пріоритети в роботі управління – покращення якості обслуговування громадян, забезпечення повноти та оперативності, досягнення сучасного рівня надання послуг. Це комплексна робота, яка ведеться за багатьма напрямками: від підвищення культури спілкування до запровадження новітніх інформаційних технологій, від підготовки кадрів до організації ефективної співпраці з іншими державними органами.

Головне значення у плідній та якісній роботі управління відіграє єдність та згуртованість колективу. Допомагають долати труднощі спільне проведення культурних заходів, традиційний активний літній відпочинок, позитивний настрій, віра в себе та в своїх колег. Саме тому, колектив управління Пенсійного фонду в м.Сєвєродонецьку продовжує й надалі чітко, злагоджено та натхненно працювати, виконуючи свій почесний і відповідальний професійний обов’язок