You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

2018 – РІК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

26.03.2018

Указом Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 2018 рік оголошено в Україні роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Слоган проекту: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищаючи себе згідно з законами, а держава захищає громадянина і його права

Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

22.03.2018 року у рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» до управління Пенсійного фонду України в   м. Сєвєродонецьку Луганської області завітали спеціалісти Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області, які доповіли, що стратегією проекту передбачено, що у 2018-2019 роках вузловими напрямами роботи стануть: права громадян під час спілкування з правоохоронними органами; права споживачів; права дітей та жінок; права учасників АТО, ветеранів війни; права тимчасово переміщених осіб; права малозабезпечених; права людей з інвалідністю.

Присутніх було ознайомлено з реалізацією і захистом прав людини у тому числі внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції, з питань, що стосуються діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області

23.03.2018 року на нараді при начальнику управління начальник юридичного відділу Наталія Рисухіна розповіла, що з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».