You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

20.12.2016 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

20.12.2016

15 грудня 2016 року в смт. Борівське відбувся виїзний прийом начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Олени Бєлікової та головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Олени Ястремської.

На прийом звернулось 10 осіб.     

Основним питанням, з яким звернулись громадяни, було підвищення розміру пенсії з 1 грудня 2016 року. Начальник управління пояснила яким саме категоріям пенсіонерів виконано підвищення пенсії відповідно до Закону України від 25.12.2015 №928 «Про Державний бюджет України на 2016 рік», яким встановлено розміри прожиткового мінімуму. Працівники управління розглянули особливості зміни розміру пенсії щодо кожного з пенсіонерів.

Дві особи звернулись з питанням щодо первинного призначення пенсії, зокрема щодо визначення права на пенсію. Присутнім було роз’яснено вимоги щодо стажу, який буде враховано при нарахуванні пенсії, та необхідність перевірки правильності сплати страхових внесків.

Працівники управління надали консультації з питання індексації пенсії, оформлення допомоги на поховання, можливості переходу на інший вид пенсії та з питань, що стосуються змін у пенсійному законодавстві.

Олена Бєлікова ознайомила присутніх з метою та основними напрямками реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року в розрізі впровадження європейських стандартів функціонування та надання послуг громадянам в органах Пенсійного фонду. Також серед присутніх на прийомі проведено роз’яснювальну роботу щодо популяризації друкованих видань «Вісник Пенсійного фонду» та газети «Пенсійний кур’єр».

Присутні висловили свою вдячність за надані роз’яснення та побажання щодо проведення таких виїзних прийомів керівництвом управління у майбутньому.