You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

20.09.2017 Круглий стіл з начальником Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області

21.09.2017

Напередодні в рамках «круглого столу» проведено спільну нараду з начальником Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області Морозовим Д.М.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку були присутні начальник управління Олена Бєлікова, перший заступник начальника управління Людмила Кулішова, начальник юридичного відділу Наталія Рисухіна, заступник начальника фінансово-економічного відділу Ганна Тодорова. Всього були присутні 5 осіб.

Протягом спільної наради обговорено такі питання:

1.  Забезпечення активації спільної роботи по погашенню заборгованості за виконавчими документами про стягнення коштів на користь держави в інтересах органів пенсійного фонду України, в тому числі заборгованості з ЄСВ та закінчення виконавчих проваджень за залишками такої заборгованості, стягувачами за якими є управління.

2. Здійснення заходів щодо реалізації описаного майна боржників.

3. Забезпечення проведення звірки виконавчих документів за 3 квартал 2017 року.

4. Додержання строків направлення документів на утримання суми боргу з пенсії або заробітної плати боржника.

5. Додержання строків розгляду скарг у виконавчому провадженні.

У результаті обговорення зазначених питань, прийняті наступні рішення:

1. Посилити спільну роботу щодо погашення заборгованості за виконавчими документами щодо примусового стягнення заборгованості з ЄСВ та закінчення виконавчих проваджень за залишками такої заборгованості, стягувачем за якими є управління.

2. Відділу державної виконавчої служби вжити заходів щодо реалізації описаного майна боржників.

3. Відділу державної виконавчої служби та управлінню вжити заходів щодо своєчасності проведення звірки виконавчих документів за 3 квартал 2017 року.

4. Відділу державної виконавчої служби своєчасно направляти документи на утримання заборгованості з пенсії або заробітної плати боржника.

5. Відділу державної виконавчої служби дотримуватись строків розгляду скарг управління на дії (бездіяльність) державних виконавців та повідомляти управління про результати їх розгляду.