You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

18.11.2016 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

18.11.2016

17 листопада 2016 року в смт. Воєводівка відбувся виїзний прийом першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Людмили Кулішової та головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ірини Шелівальник.

На прийом звернулось 3 особи –  Токарєва Л.М., Кизило Н.Д., Зайцева А.Т. Працівники управління відповіли на питання пенсіонерів стосовно порядку оформлення електронного пенсійного посвідчення для внутрішньо переміщених осіб, можливості здійснення виплати пенсії за рішенням суду, щодо зміни розміру мінімальної пенсії, пояснили з чого складається розмір пенсії. Також були надані відповіді на запитання щодо змін у пенсійному законодавстві.

Людмила Кулішова ознайомила присутніх зі змінами у порядку відновлення виплат пенсій особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території; основними напрямками реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, звернула увагу на зручності користування сучасними сервісами Веб-порталу Пенсійного фонду України. Також серед присутніх на прийомі проведено роз’яснювальну роботу щодо популяризації друкованих видань „Вісник Пенсійного фонду” та газети „Пенсійний кур’єр”.

Присутні висловили свої думки та побажання.