You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

17.08.2017 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

18.08.2017

17 серпня 2017 року в смт. Воєводівка відбувся виїзний прийом заступника начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Олени Вєтрової та головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Ірини Шелівальник.

На прийом звернулось 7 осіб.

Основним питанням, з яким звернулись громадяни,  було «осучаснення» виплати пенсії та майбутня реформа з 01 жовтня 2017 року, підвищення виплати розміру пенсії, а також виплати за рішенням суду по «Дітям війни».

Начальник управління пояснила, яким саме категоріям пенсіонерів планується  проводитись «осучаснення» пенсійних виплат. Працівники управління розглянули особливості зміни розміру пенсії щодо кожного з пенсіонерів.

Одна особа звернулась з питанням щодо первинного призначення пенсії, зокрема щодо визначення права на пенсію. Було надано роз’яснення вимоги щодо стажу, який буде враховано при нарахуванні пенсії, та необхідність перевірки правильності сплати страхових внесків.

Працівники управління надали роз’яснення щодо отримання пенсійних виплат за фактичним місцем проживання для внутрішньо переміщених осіб та щодо оформлення допомоги на поховання.

Олена Вєтрова ознайомила присутніх з метою та основними напрямками реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року в розрізі впровадження європейських стандартів функціонування та надання послуг громадянам в органах Пенсійного фонду. Також серед присутніх на прийомі проведено роз’яснювальну роботу щодо популяризації друкованих видань «Вісник Пенсійного фонду» та газети «Пенсійний кур’єр».

Присутні висловили свою вдячність за надані роз’яснення та побажання щодо проведення таких виїзних прийомів керівництвом управління у майбутньому.