You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

17.05.2017 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

19.05.2017

17 травня 2017 року начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Іриною Карловою проведено виїзний прийом в смт. Воєводівка.

На прийом звернулось 5 громадян. Пенсіонерів цікавили питання перерахунку пенсій з 01 травня 2017 року. Вони отримали детальні роз'яснення щодо особливостей проведення перерахунку, умов, які необхідні для збільшення розміру пенсії.

Ірина Карлова прийняла пенсіонера – учасника війни, який поставив питання щодо разової грошової допомоги до 9 травня. Також на прийом звернулись два пенсіонера, які мають статус «дитина війни». Їх питання стосувались виплати надбавки до пенсії за рішенням суду.

З метою ознайомлення з основними напрямками реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, Ірина Карлова розповіла про перспективи у покращенні прийому та обслуговування громадян, які впроваджуються у Фонді. Також серед присутніх на прийомі проведено роз’яснювальну роботу щодо популяризації газети «Пенсійний кур’єр».