You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

17.04.2018 Пенсійний фонд провів флешмоб на тему: 35 років страхового стажу, якщо працюєш легально -це реально!

17.04.2018

Днями відбувся тематичний флешмоб у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості за участю працівників управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку. На зустрічі також були присутні  представники 6 роботодавців з великою чисельністю робітників, таких як Відділ освіти СМР, ВАТ Луганськтепловоз, ТОВ «Гведеон» , «Сільпо», ВАТ «Склопластик» та інші.

Головною темою заходу обрано тему: « 35 років страхового стажу, якщо працюєш легально - це реально!» В рамках зустрічі було обговорено тему боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах». Фахівці проводили роз’яснювальну роботу серед населення щодо виявлення «тіньової» зайнятості та легалізації доходів, підвищення рівня поінформованості населення щодо прав у сфері пенсійного забезпечення та детінізації доходів.

Зокрема було з’ясовано що  ,  для того щоб мати впевненість в одержанні справедливо заробленої пенсії, працюючому громадянину необхідно перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахувань Єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець до Пенсійного фонду України,

Під час зустрічі працівники управління розповіли про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадянин позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому, а також громадяни отримували тематичні буклети, а працівники управління пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.