You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

17.03.2017 ЗУСТРІЧІ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

21.03.2017

17 березня 2017 року спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведені щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян-пенсіонерів.

Цього тижня з запитом про проведення зустрічі за місцем проживання звернулось 4 особи: пенсіонер за віком – Журавльова Т.Г. (86 років), пенсіонери по інвалідності – Грядкін В.В. (46 років), Хлопов О.М. (62 роки), Колесник Г.О. (56 років).

Два громадянина надали документи для первинного оформлення пенсії по інвалідності (1 група). Спеціалісти управління прийняли заяву та  необхідний пакет документів. Всі документи перевірено та відскановано.

Один пенсіонер є внутрішньо переміщеною особою. Він звернувся з питанням щодо поновлення виплати пенсії та оформлення електронного пенсійного посвідчення. Спеціалісти управління надали роз’яснення щодо майбутньої виплати пенсії, сутності банківських карток, які разом з цим є електронними пенсійними посвідченнями, прийняли та відсканували відповідний пакет документів та фото. Додатково повідомили про умови отримання нових карток та їх користування.

Один пенсіонер звернувся з запитом про надання довідки про розмір пенсії. Спеціалісти управління надали довідки за необхідний період та надали додаткові роз’яснення щодо підвищення розміру пенсії у 2017 році.