You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

16.11.2016 відбулась зустріч зі студенческою молоддю

16.11.2016

16 листопада 2016 року головний спеціаліст управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Тетяна Іванченко зустрілася зі студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Вона розповіла про завдання і функції  органів Пенсійного фонду України,   щодо реформуванням пенсійної системи в нашій державі.
Студенти дізналися про новітні технології Фонду, запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації, роз’яснила правила  реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Було зосереджено увагу на питаннях легалізації заробітної плати, зокрема втраті соціальних гарантій найманих працівників у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та на негативних наслідках отримання заробітної плати «в конвертах». Обговорювалися переваги запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, були підкреслені її перспективи щодо стимулу громадян  до отримання легальної заробітної плати, з якої сплачуються внески.

Тетяна Іванченко розповіла студентам умови прийняття на державну службу, вона зазначила, що  важливо, щоб нові кадри  мали  такі  якості,  як  патріотичність,  високу   освіченість та   ініціативність. 

Відбулося жваве та конструктивне обговорення дискусійних питань, на кожне із своїх численних запитань  студенти отримали компетентні відповіді.

На закінчення  зустрічі присутнім були роздані буклети.