You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

14.11.2016 Пройшло засідання „круглого столу” з соціальними партнерами

16.11.2016

В управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку 14.11.2016 проведено „круглий стіл” з представниками управління праці та соціального захисту населення в м.Сєвєродонецьку з метою підвищення ефективності співпраці та пошуку найраціональніших шляхів розв’язання проблем, вирішення конкретних актуальних питань.

У засіданні від УПФУ в м.Сєвєродонецьку взяли участь начальник управління Олена Бєлікова, перший заступник начальника управління Людмила Кулішова, заступник начальника управління Олена Вєтрова, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ірина Карлова, начальник відділу обслуговування громадян А.Єнченко від УПтаСЗН в м.Сєвєродонецьку взяли участь начальник управління Наталія Василенко та державний соціальний інспектор Світлана Качалкіна.

Учасники „круглого столу” обговорювали проблемні питання щодо внутрішньо переміщених осіб. Олена Бєлікова загострила увагу на нез’ясованих проблемах, так званих «вузьких місцях», а саме стосовно довідок ВПО, виправлення механічних помилок, тощо. Присутні розглянули проблему з різних точок зору та вирішили, як оперативно реагувати у разі виникнення таких ситуацій.

Наталія Василенко розповіла про роботу Комісії, де задіяні і працівники Пенсійного фонду, яка розглядає акти перевірок стосовно ВПО. Вирішили виплату пенсій проводити тільки по рішенню Комісії саме за запитом УПФУ, для чого УПтаСЗН вносити відповідні акти перевірок на розгляд Комісії, складені за запитами інших органів, але не пізніше 6 місяців після запиту УПФУ.

В ході дискусії учасники висловлювали свої думки щодо покращення роботи з внутрішньо переміщеними особами, з різних точок зору обговорили суперечливі моменти та домовилися  з низки проблем.