You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

13.04.2018 Прийом громадян в агентських пунктах надання послуг

17.04.2018

13 квітня 2018 року спеціалісти відділу обслуговування громадян вже традиційно провели щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян та в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

Цього тижня до спеціалістів відділу звернулося 2 особи з запитом на зустріч за місцем проживання, пенсіонер за віком та інвалід з дитинства. Питання з якими звернулись пенсіонери були пов’язані з отриманням довідки про розмір пенсії та призначення пенсії по втраті годувальника. Спеціалісти управління, які виїхали на прийом до пенсіонерів, надали детальні роз’яснення, прийняли необхідні документи, та надали довідку.

Також спеціалісти управління надали консультації громадянам в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот». Цього разу на прийом звернулось 9 громадян. Питання здебільшого стосувались перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за попередні періоди роботи на підприємстві, та  надані роз’яснення щодо розміру страхового стажу необхідного для виходу на пенсію в залежності від віку пенсіонера.

Спеціалістами управління було оновлено інформаційний стенд в агентському пункті. Відтепер він став ще більш інформативний та корисний для громадян, з’явились корисні пам’ятки пенсіонеру, та інша важлива інформація. Відвідувачами було відмічено що робота агентського пункту дуже зручний спосіб комунікації зі співробітниками управління пенсійного фонду. Всі охочі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.