You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

12.09.2017 День відкритих дверей в Управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області

13.09.2017

Управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку щоденно приймає більше сотні громадян, які звертаються до установи з актуальних для них питань. Але для більш детального ознайомлення з роботою управління запроваджено проведення «Днів відкритих дверей», коли кожен охочий має можливість прийти до будь-якого відділу та отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення або пораду від спеціаліста.

Такий захід було проведено 12 вересня поточного року. Протягом дня спеціалістами  управління прийнято близько 300 осіб. Здебільшого це пенсіонери, але з питаннями звернулись також громадяни не пенсійного віку – страхувальники та застраховані особи.

Фахівці управління надали консультації з питань умов та права виходу на пенсію, можливості здійснення перерахунку пенсій. Відвідувачів цікавили питання участі у накопичувальній системі пенсійного страхування, тому спеціалісти управління детально розповіли про очікувані переваги від запровадження цього рівня пенсійної системи. Відвідувачів, які вже є пенсіонерами, цікавили питання актуальних змін у пенсійному законодавстві, умови майбутнього «осучаснення» пенсій, які очікуються з жовтня 2017 року. Кожному відвідувачу було приділено максимальну увагу та надано умови для якнайшвидшого вирішення питання.

Лунало чимало запитань від молодого покоління, що у свою чергу засвідчило , що пенсійне майбутнє їм не байдуже. Молодь із зацікавленістю ознайомилась із сучасними інформаційними технологіями, легкою реєстрацією та зручним користуванням Веб-порталом ПФУ, можливістю поставити питання через сучасні засоби інтернет ресурсу – Skype-зв’язком, або через постійно діючі телефонні «гарячі» лінії управління.

Спеціально для цього Дня спеціалістами управління підготовлено інформаційні наочні  матеріали – відвідувачам роздані буклети з актуальних тем. З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Управління запропонували відвідувачам ознайомитись з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр», з якого завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Завдяки проведеному заходу всі отримали інформаційні матеріали та вичерпні відповіді на свої запитання.