You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

10.03.2017 ЗУСТРІЧІ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

13.03.2017

10 березня 2017 року спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведені щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян-пенсіонерів. Цього тижня з запитом про проведення зустрічі за місцем проживання звернулось 4 особи: пенсіонери за віком – Селіна Л.І. (80 років), Єгоров Ю.В. (83 роки), Кірина Л.О., Матюшенко С.М.(82 роки).

Два пенсіонера є внутрішньо переміщеними особами. Вони звернулись з питанням щодо поновлення виплати пенсії та оформлення електронного пенсійного посвідчення. Спеціалісти управління надали роз’яснення щодо майбутньої виплати пенсії, сутності банківських карток, які разом з цим є електронними пенсійними посвідченнями, прийняли та відсканували відповідний пакет документів та фото. Додатково повідомили про умови отримання нових карток та їх користування.

Цього дня спеціалісти відділу виїхали за місцем проживання пенсіонерів, які звернулись до управління з метою отримання недоотриманої пенсії за померлого родича. Вони заповнили заяви, надали необхідні документи та отримали роз’яснення щодо подальшого отримання коштів.