You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

06.04.2018 Прийом громадян в агентських пунктах надання послуг

11.04.2018

06 квітня 2018 року спеціалісти відділу обслуговування громадян вже традиційно провели щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян та в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

Цього тижня з запитом про проведення зустрічі за місцем проживання звернулось 4 особи, серед яких пенсіонери за віком, та по інвалідності. Питання з якими звернулись пенсіонери були пов’язані з отриманням довідки про розмір пенсії, зміною фактичного місця проживання, та оформлення електронного пенсійного посвідчення. Спеціалісти управління, які виїхали на прийом до пенсіонерів, детально надали відповіді на запитання, прийняли всі необхідні пакети документів та заяви, та надали довідки.

Також спеціалісти управління надали консультації громадянам в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот». Цього разу на прийом звернулось 8 громадян. Питання здебільшого стосувались перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за попередні періоди роботи на підприємстві, та  надані роз’яснення щодо розміру страхового стажу необхідного для виходу на пенсію в залежності від віку пенсіонера.

Громадянами було відмічено, що така форма роботи зі спеціалістами є дуже зручною для них, оскільки надає можливість отримати кваліфіковані роз’яснення, відповіді та консультації з пенсійних питань, при цьому не звертаючись до управління Пенсійного фонду.