You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

04.06.2015 1 червня – День захисту дітей

04.06.2015

 

 

Свято День захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня у понад 30 країнах світу. В цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей: вікторини, конкурси з подарунками, всілякі пізнавальні заходи.

      

 

Не залишились осторонь і співробітники системи Пенсійного фонду України в Луганській області.  29 травня 2015 року, не зважаючи на існуючі обставини, пов’язані з проведенням АТО, управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку з нагоди Міжнародного дня захисту дітей влаштували малюкам своїх співробітників розважальне дійство з численними конкурсами та іграми.

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед приміщенням управління  були проведені Конкурс малюнків на асфальті «Світ очима дітей», Конкурс колективного малюнку.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За участю клоунів та батьків діти з радістю приймали участь у  спортивних та розважальних іграх. Всім маленьким учасникам змагань надані заохочувальні призи-подарунки. Майже 2 години  біля управліня ПФУ лунали сміх, веселощі та радість.

    Окрему подяку оргкомітет по проведенню свята висловлює Сєвєродонецькій міській раді та начальнику ВДАІ з обслуговування м. Сєвєродонецька УДАІ УМВС України в Луганській області Зозуляк О.Б. за організацію безпечних умов проведення свята.