You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

03.03.2017 ЗУСТРІЧІ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

07.03.2017

03 березня 2017 року спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведені щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян-пенсіонерів. Цього тижня з запитом про проведення зустрічі за місцем проживання звернулось 5 осіб:

пенсіонери за віком – Васильєв М.Г.(75 років), Шакунов М.Г.(70 років), Карпенко А.Г. (84 роки); пенсіонери по інвалідності 1 групи – Вертола Л.А.(73 роки), Синельник Н.М. (62 роки).

Два пенсіонера є внутрішньо переміщеними особами. Вони перебувають на обліку в УПФУ в м. Сєвєродонецьку та звернулись з метою поновлення виплати пенсії та оформлення електронного пенсійного посвідчення. Спеціалісти управління надали роз’яснення щодо майбутньої виплати пенсії, сутності банківських карток, які разом з цим є електронними пенсійними посвідченнями, прийняли та відсканували відповідний пакет документів та фото. Додатково повідомили про умови отримання нових карток та їх користування.

Два пенсіонера звернулись з запитом про надання довідки про розмір пенсії. Спеціалісти управління надали довідки за необхідний період та надали додаткові роз’яснення щодо підвищення розміру пенсії у 2017 році.

Один пенсіонер звернувся з питання роз’яснення нарахування надбавки на догляд.

Громадяни отримали вичерпні відповіді на додаткові запитання. Від фотозйомки відмовились.