You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

01.06.2017 ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ

02.06.2017

01 червня 2017 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління Пенсійного фонду України в місті Сєвєродонецьку Людмила Шуліка з метою роз’яснення молодому поколінню про необхідність відповідального ставлення до свого майбутнього провела зустріч зі студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Тема зустрічі: «Спільна мета - легальна зайнятість населення».

Студентам-першокурсникам факультетів інженерії, юридичного та інформаційних технологій і електроніки було роз’яснено як важливо турбуватися про своє майбутнє та гідну старість іще змолоду. Пояснено про негативні наслідки для пенсійного забезпечення майбутніх пенсіонерів у разі нелегальної зайнятості та отримання заробітної плати в „конверті”.

Також було надано роз’яснення про необхідність обов’язкового діалогу з майбутніми роботодавцями щодо отримання офіційної заробітної плати, яка дає право на отримання соціальних гарантій: право на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та гідну пенсію.

Фахівець розповіла студентам про перспективи розвитку пенсійної системи, використання в роботі новітніх інформаційних технологій та про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Повідомила як зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, для того щоб мати зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливатимуть на майбутню пенсію.

Студенти перейнялися тим, що потрібно отримувати офіційну заробітну плату, про важливість формування власного добробуту змолоду, тому з задоволенням отримали інформаційні буклети та прийняли участь у флеш-мобі «Молодь – за легальний заробіток».